Jeg har alltid likt å jobbe med hendene mine og har vært innom mange forskjellige hobbyer. Nå for tiden går det mest i hobbykeramikk og lyspynting 🙂 Se undersidene for det andre jeg driver med :)
Jeg har laget mye i hobbikeramikk ,men det er vanskelig å få tak i emner . Hvordan går jeg fram for å handle hos dere ?finner ikke ut hvordan kommer handlekurv
http://lineshobbyverden.no/
Hei, jeg har også malt i mange år men har store problemer med å få tak i utstyr og hvitt. Har du noen tips til meg hvor jeg får kjøpt det? Jeg bor på i Hedmark
Ebay, mye fint og hvis du kjøper flere ting fra en selger kombinerer de frakten så den ikke blir så dyrt. Risken er jo om de ikke pakker godt nok at det knuser.
Takk for svar Line. Da prøver jeg det 😊
Hei. Jeg brenner glasur på 1020 grader med 10 min holdetid :)
Hvilken temperatur brenner jeg glasur på hobbykeramikk? Det er over 10 år siden jeg holdt på med dette. Takk for svar 😊
Ja, han ble solgt i august, jeg oppdaterte det bare på forsiden.